Wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Sokółka
Pojawiły się już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 na burmistrza w gm. Sokółka podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW:
- KULIKOWSKA Ewa - KWW CHRZEŚCIJAŃSKO-LUDOWY: 50,88% (5 529 głosów)
- SZCZERBIŃSKA Bogusława - KWW JEDNOŚĆ I WSPÓŁPRACA: 32,33% (3 513 głosów)
- SUPRONIK Daniel - KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ: 16,79% (1 825 głosów)
Wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3
Mamy już oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2024 do rady miasta z okręgów numer 1, 2, 3 podane przez Państwową Komisję Wyborczą. Jak głosowali mieszkańcy? Przedstawiamy oficjalne wyniki PKW.
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 1
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- SUPRONIK Daniel: pozycja 1 : 2,22% (691 głosów)
- GOŁKO Krystyna: pozycja 2 : 2,22% (691 głosów)
- LENKIEWICZ Łukasz: pozycja 3 : 2,22% (691 głosów)
- BIAŁOBŁOCKI Maciej: pozycja 4 : 2,22% (691 głosów)
- BIESZCZAD Joanna Eliza: pozycja 5 : 2,22% (691 głosów)
- MAJCHROWSKI Marcin: pozycja 6 : 2,22% (691 głosów)
- PASZKO Katarzyna Magdalena: pozycja 7 : 2,22% (691 głosów)
- GRABOWICZ Mirosław: pozycja 8 : 2,22% (691 głosów)
- ŻUK Marzanna: pozycja 9 : 2,22% (691 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKÓŁKI:
- ANIŚKIEWICZ Anna Marta: pozycja 1 : 1,31% (408 głosów)
- ZUBRZYCKA Anetta: pozycja 2 : 1,31% (408 głosów)
- TOMASZEWSKA Ewa: pozycja 3 : 1,31% (408 głosów)
- ŁAZAREWICZ Jerzy: pozycja 4 : 1,31% (408 głosów)
- MARTENS Lucjan: pozycja 5 : 1,31% (408 głosów)
- STACKIEWICZ Konrad: pozycja 6 : 1,31% (408 głosów)
- CZAPLEJEWICZ Michał: pozycja 7 : 1,31% (408 głosów)
- GRYNCZEL Małgorzata: pozycja 8 : 1,31% (408 głosów)
- BYKOWSKI Kamil: pozycja 9 : 1,31% (408 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I WSPÓŁPRACA:
- CZAPLEJEWICZ Helena: pozycja 1 : 2,39% (743 głosów)
- SZCZĘSNOWICZ Maciej: pozycja 2 : 2,39% (743 głosów)
- RAUBE-GAWRYSIUK Elżbieta: pozycja 3 : 2,39% (743 głosów)
- RACZKOWSKA Beata: pozycja 4 : 2,39% (743 głosów)
- MINCZEWSKI Romuald: pozycja 5 : 2,39% (743 głosów)
- GIEŁDA Krystyna: pozycja 6 : 2,39% (743 głosów)
- ŁAPICZ Piotr: pozycja 7 : 2,39% (743 głosów)
- PACUK Karol: pozycja 8 : 2,39% (743 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
- KUŁAKOWSKI Piotr: pozycja 1 : 1,92% (598 głosów)
- KRUTUL Hanna: pozycja 2 : 1,92% (598 głosów)
- WRÓBLEWSKI Tomasz: pozycja 3 : 1,92% (598 głosów)
- HAPONIK Elżbieta: pozycja 4 : 1,92% (598 głosów)
- KOJTA Łukasz: pozycja 5 : 1,92% (598 głosów)
- BRYNDA Wiesława: pozycja 6 : 1,92% (598 głosów)
- SZCZEBIOT Mateusz: pozycja 7 : 1,92% (598 głosów)
- PIGIEL Joanna: pozycja 8 : 1,92% (598 głosów)
- WISZNIEWSKI Cezary: pozycja 9 : 1,92% (598 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKO-LUDOWY:
- KOWALCZUK Adam Marian: pozycja 1 : 3,54% (1 103 głosów)
- KOZŁOWSKA Helena: pozycja 2 : 3,54% (1 103 głosów)
- GOŁAWSKI Tomasz: pozycja 3 : 3,54% (1 103 głosów)
- PRZEŹDZIECKA Anna: pozycja 4 : 3,54% (1 103 głosów)
- BAKUNOWICZ Andrzej: pozycja 5 : 3,54% (1 103 głosów)
- DZIADUŁA Julia: pozycja 6 : 3,54% (1 103 głosów)
- KUCHAREWICZ Dariusz: pozycja 7 : 3,54% (1 103 głosów)
- CHOCIEJ Małgorzata: pozycja 8 : 3,54% (1 103 głosów)
- FIŁONOWICZ Tomasz: pozycja 9 : 3,54% (1 103 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 2
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- PAWŁOWSKI Janusz Tadeusz: pozycja 1 : 2,01% (737 głosów)
- BIENIUSIEWICZ Jadwiga: pozycja 2 : 2,01% (737 głosów)
- BUDROWSKA Maria Julita: pozycja 3 : 2,01% (737 głosów)
- DĘBKO Ewa: pozycja 4 : 2,01% (737 głosów)
- WISZOWATA Monika: pozycja 5 : 2,01% (737 głosów)
- LICHANÓW Adrian Jacek: pozycja 6 : 2,01% (737 głosów)
- STELMASZEK Krzysztof: pozycja 7 : 2,01% (737 głosów)
- WIERZBICKI Mateusz: pozycja 8 : 2,01% (737 głosów)
- CZOPUR Sebastian: pozycja 9 : 2,01% (737 głosów)
- EJSMONT Małgorzata: pozycja 10 : 2,01% (737 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKÓŁKI:
- REĆKO Edyta: pozycja 1 : 1,39% (510 głosów)
- MOŹDZIERSKA Agnieszka: pozycja 2 : 1,39% (510 głosów)
- SZOMKO Elżbieta: pozycja 3 : 1,39% (510 głosów)
- KUKLICZ Ewa: pozycja 4 : 1,39% (510 głosów)
- BOROWSKI Krzysztof: pozycja 5 : 1,39% (510 głosów)
- SINIŁO Dawid: pozycja 6 : 1,39% (510 głosów)
- PROMIŃSKI Krzysztof: pozycja 7 : 1,39% (510 głosów)
- OLECHNO Paweł: pozycja 8 : 1,39% (510 głosów)
- ALUSZYK Angelina: pozycja 9 : 1,39% (510 głosów)
- KUCHAREWICZ Patryk: pozycja 10 : 1,39% (510 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I WSPÓŁPRACA:
- SZCZERBIŃSKA Bogusława: pozycja 1 : 2,58% (945 głosów)
- BOROWSKA Elżbieta: pozycja 2 : 2,58% (945 głosów)
- WORONOWICZ Paweł: pozycja 3 : 2,58% (945 głosów)
- NORMANTOWICZ Tomasz: pozycja 4 : 2,58% (945 głosów)
- MAZURCZYK Wiesław: pozycja 5 : 2,58% (945 głosów)
- KAMIŃSKA Ewelina Elżbieta: pozycja 6 : 2,58% (945 głosów)
- DZIENIS Jacek: pozycja 7 : 2,58% (945 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
- TOCHWIN Michał: pozycja 1 : 1,44% (528 głosów)
- DOROSZKO Edyta: pozycja 2 : 1,44% (528 głosów)
- PIĄTKOWSKI Jerzy: pozycja 3 : 1,44% (528 głosów)
- WYSZYŃSKI Stanisław Robert: pozycja 4 : 1,44% (528 głosów)
- GRYGOTOWICZ-BURAK Ewa: pozycja 5 : 1,44% (528 głosów)
- ANTUSZEWSKI Szczepan: pozycja 6 : 1,44% (528 głosów)
- BOROWSKI Piotr: pozycja 7 : 1,44% (528 głosów)
- JACEWICZ Anna: pozycja 8 : 1,44% (528 głosów)
- OSZER Krzysztof: pozycja 9 : 1,44% (528 głosów)
- KARCZEWSKA Ewa: pozycja 10 : 1,44% (528 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKO-LUDOWY:
- KULIKOWSKA Ewa: pozycja 1 : 3,35% (1 229 głosów)
- SAWOŃ Jarosław: pozycja 2 : 3,35% (1 229 głosów)
- JAROSZ Marta: pozycja 3 : 3,35% (1 229 głosów)
- LESIAK Waldemar Franciszek: pozycja 4 : 3,35% (1 229 głosów)
- MALISZEWSKA Katarzyna: pozycja 5 : 3,35% (1 229 głosów)
- ŻEMAJDUK Dariusz: pozycja 6 : 3,35% (1 229 głosów)
- ROMANOWICZ Dorota: pozycja 7 : 3,35% (1 229 głosów)
- PLICHTA Marzanna: pozycja 8 : 3,35% (1 229 głosów)
- BYKOWICZ Katarzyna: pozycja 9 : 3,35% (1 229 głosów)
- BIZIUK Łukasz: pozycja 10 : 3,35% (1 229 głosów)
Wyniki głosowania do rady miasta z okręgu nr 3
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ:
- TOLKO Tomasz: pozycja 1 : 2,88% (721 głosów)
- PUSZKO Karol: pozycja 2 : 2,88% (721 głosów)
- GALEJ Bożena: pozycja 3 : 2,88% (721 głosów)
- TOMASZCZYK Andrzej: pozycja 4 : 2,88% (721 głosów)
- MODRZEWIECKA Agnieszka: pozycja 5 : 2,88% (721 głosów)
- RUSAŁOWICZ Artur: pozycja 6 : 2,88% (721 głosów)
- RUDZIŃSKI Wojciech: pozycja 7 : 2,88% (721 głosów)
- KONDRAT Edyta: pozycja 8 : 2,88% (721 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA SOKÓŁKI:
- KROKOS Karol: pozycja 1 : 1,94% (486 głosów)
- MAZUR Robert: pozycja 2 : 1,94% (486 głosów)
- ŁAPICZ Leszek: pozycja 3 : 1,94% (486 głosów)
- BIAŁOKOZ Kamil Łukasz: pozycja 4 : 1,94% (486 głosów)
- ZABŁOCKA Justyna: pozycja 5 : 1,94% (486 głosów)
- BORYS Natalia: pozycja 6 : 1,94% (486 głosów)
- BECZYŃSKI Stanisław Teodor: pozycja 7 : 1,94% (486 głosów)
- ZALEWSKA Patrycja Anastazja: pozycja 8 : 1,94% (486 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ I WSPÓŁPRACA:
- KONDRAT Marta: pozycja 1 : 2,23% (558 głosów)
- BARCEWICZ Przemysław: pozycja 2 : 2,23% (558 głosów)
- KOROLCZUK Katarzyna: pozycja 3 : 2,23% (558 głosów)
- SZYDŁOWSKA Justyna: pozycja 4 : 2,23% (558 głosów)
- ŁAPICZ Marcin: pozycja 5 : 2,23% (558 głosów)
- MARKOWSKI Krystian: pozycja 6 : 2,23% (558 głosów)
- WALESZCZYK Paweł: pozycja 7 : 2,23% (558 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE 2024:
- CZABATOROWICZ Wojciech: pozycja 1 : 1,75% (437 głosów)
- REĆKO Ewa Lucyna: pozycja 2 : 1,75% (437 głosów)
- SZCZESIUL Waldemar: pozycja 3 : 1,75% (437 głosów)
- ŻEMOJDUK Grażyna: pozycja 4 : 1,75% (437 głosów)
- BAŁAKIER Krzysztof: pozycja 5 : 1,75% (437 głosów)
- PAWLUCZUK-POPKO Iwona: pozycja 6 : 1,75% (437 głosów)
- TAUDUL Katarzyna: pozycja 7 : 1,75% (437 głosów)
- SZOMKO Kazimierz: pozycja 8 : 1,75% (437 głosów)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW CHRZEŚCIJAŃSKO-LUDOWY:
- KIRPSZA Andrzej: pozycja 1 : 3,98% (996 głosów)
- SADANOWICZ Magdalena: pozycja 2 : 3,98% (996 głosów)
- BYKOWSKA Magdalena: pozycja 3 : 3,98% (996 głosów)
- DROZD Katarzyna: pozycja 4 : 3,98% (996 głosów)
- TAUDUL Adam: pozycja 5 : 3,98% (996 głosów)
- FILIPKOWSKA Ewa: pozycja 6 : 3,98% (996 głosów)
- MOŻEJKO Szymon: pozycja 7 : 3,98% (996 głosów)
- AUGUSTYNOWICZ Dorota: pozycja 8 : 3,98% (996 głosów)
Dane pochodzą z Państwowej Komisji Wyborczej i mogą podlegać aktualizacji. Wszelkie błędy należy zgłaszać bezpośrednio do PKW.
Zastrzeż PESEL - Pismak przeciwko oszustom
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?