Zamojszczyzna z sukcesem w Drohiczynie

ZDK
Zamojszczyzna z sukcesem w Drohiczynie ZPiTZ
10 par reprezentowało ZPiT „Zamojszczyzna” w Turnieju Tańców Polskich, który odbył się w dniach 1-2 XII br. w Drohiczynie.

Wszystkie nasze pary zaprezentowały się bardzo dobrze.

W ramach tego turnieju rozegrano:

* I Mistrzostwa Podlasia w Tańcach Polskich, na których para Katarzyna Mokrzyńska i Dawid Kowalczuk zajęli II miejsce w kat.III A , zaś Patrycja Wszoła i Kamil Pupiec - 8 miejsce.
* V Ogólnopolski Turniej o Szablę Kmicica – w kategorii I -najmłodszej wiekowej – para Weronika Pelc i Maciek Duda zajęli III miejsce, a Małgorzata Pikuzińska i Karol Ostasz – VI miejsce na startujące 32 pary, w kategorii II B Agata Ostasz i Michał Święciło na startujących 46 par zajęli 13 miejsce.
* XIV Regionalny Turniej Tańców Polskich „O złoty klucz” – nasza para z kategorii I –Amelia Majzer i Michał Hildebrand wywalczyli I miejsce.