Skuteczny marketing w projektach edukacyjnych – bezpłatna konferencja „Na Ważny Temat”

Materiał informacyjny FRSE
Udostępnij:
Jak być skutecznym liderem projektów edukacyjnych? Jak promować swój projekt aby został zauważony przez media i opinię publiczną. Na te i inne pytania odpowiedzą czołowe postacie polskiej edukacji i branży medialnej podczas bezpłatnej konferencji online „Na ważny temat”. Weź w niej udział i otrzymaj certyfikat!

Już 7 grudnia liderzy edukacji, eksperci marketingowi, dziennikarze zdradzą nam swoje sposoby na skuteczne wypromowanie projektów za pomocą najlepszych narzędzi marketingowych. Poznamy także poglądy doświadczonych liderów edukacji na temat wyzwań stojących przed liderami. Nie zabraknie także przykładów najlepszych projektów edukacyjnych wyróżnionych w konkursach EDUinspiracje i EITA.

Zapraszamy do rejestracji przez poniższy link:
https://www.webankieta.pl/ankieta/675686/konferencja-na-wazny-temat-2021.html

W programie:

  • Twój projekt edukacyjny w mediach – co robić aby media chciały mówić o Twoim projekcie. Swoje rady przekaże Piotr Witwicki, redaktor naczelny portalu Interia.pl.
  • Debata – „Jak zostać liderem po przez projekty edukacyjne?”

Paneliści:
- dr Paweł Poszytek, dyrektor generalny Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności,
- dr hab. Stanisław Mazur, rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie,
- Marianna Pikul, Akademicki Związek Sportowy, laureatka konkursu Młody EDUinspirator 2021,
- dr Tomasz Rożek, redaktor naczelny działu Nauka i Gospodarka w tygodniku „Gość Niedzielny”, prowadzący kanał edukacyjny „Nauka. To Lubię”, Moderator: Jakub Kapiszewski

  • Warsztat – Najskuteczniejsze narzędzia marketingowe w 2021 roku.

- Adam Sanocki z Agencji Attention Marketing przedstawi główne trendy w dzisiejszym marketingu.
Targi Dobrych praktyk

  • W ramach Targów „Dobrych Praktyk” laureaci konkursów EDUinspiracje, EDUinspirator i EITA podzielą się z Wami swoimi doświadczeniami z realizacji swoich projektów.

Wiedza zdobyta podczas konferencji „Na ważny temat” pomoże kolejnym liderom edukacji w skutecznej realizacji kolejnych projektów w nowej perspektywie budżetowej Komisji Europejskiej na lata 2021-2027.

Organizatorem konferencji jest Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności.

Data: 7 grudnia 2021 Godzina: 10:00 – 13:00 – jeśli nie zdążysz na transmisje na żywo nie przejmuj się, wszystkie materiały z konferencji będzie można zobaczyć na playliście konferencji na kanale You Tube Narodowej Agencji Programu Erasmus+.


Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności już od ponad 25 lat zarządza programami, projektami i inicjatywami, które umożliwiają poszerzanie wiedzy podstawowej lub specjalistycznej, zdobywanie nowych umiejętności i kompetencji na ścieżce edukacji formalnej, pozaformalnej i nieformalnych form uczenia się, pozwala na rozwijanie zainteresowań i pasji poprzez działania podejmowane w innych krajach oraz w społecznościach lokalnych. Łączny budżet przeznaczony na inicjatywy realizowane w ramach obu tych przedsięwzięć w latach 2021-2027 przekroczy 29 mld euro w skali całej Europy.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Skuteczny marketing w projektach edukacyjnych – bezpłatna konferencja „Na Ważny Temat” - Polska Times

Dodaj ogłoszenie