Plebiscyt "Przedszkole na medal" zakończony. Kto wygrał? [ZOBACZ WYNIKI]

Magda Prętka
W środę, 27 listopada punktualnie o godzinie 21.00 zakończył się etap wojewódzki głosowania w plebiscycie "Przedszkole na medal". Walka trwała do ostatniej minuty!

Poznaliśmy zwycięzców kolejnej edycji plebiscytu "Przedszkole na medal" prowadzonego przez "Głos Wielkopolski" oraz tygodniki regionalne, w tym "Dzień Szamotulski". Laureaci poszczególnych kategorii etapu powiatowego akcji przez 2 tygodnie zacięcie walczyli o głosy. Kto zebrał ich najwięcej?

W kategorii Przedszkole Roku zwyciężyło Publiczne Przedszkole Akademos w Złotnikach z wynikiem 1843 głosów. II miejsce zajęło Przedszkole Publiczne Mali Odkrywcy z Kraszewic (1246 głosów), a stawkę na podium zamknęły... Oddziały Przedszkolne w Szkole Podstawowej w Pamiątkowie! Na naszą placówkę oddano aż 861 głosów!

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁOWE WYNIKI GŁOSOWANIA

W kategorii Najsympatyczniejsza Grupa Przedszkolna natomiast, po wygraną sięgnęła Grupa Myszki z Przedszkola w Potulicach (789 głosów). Tuż za nią uplasowała się Grupa Smerfy działająca przy Szkole Podstawowej Smogulec - oddział w Chojnie (711 głosów), a miejsce III zajęła Grupa Gwiazdki z Gminnego Przedszkola Publicznego w Szamocinie (336 głosów). Maluchy z Pamiątkowa z kolei (Grupa Zieloni - oddział przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Pamiątkowie) znalazła się tuż poza podium z wynikiem 224 głosów.

Tytuł Nauczyciela Przedszkola Roku zgarnęła zaś Magdalena Pawelczyk - Bryś z Przedszkola Miejskiego - Zielony Zakątek w Sompolnie (2475 głosów). Na miejscu II uplasowała się Monika Dokowicz z Prywatnego Przedszkola Bajkowa Polanka (2074 głosy), a na miejscu III - Maria Hampelska z Miękowo Educandi (1914 głosów). Reprezentująca powiat szamotulski Monika Binkiewicz z oddziału przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Sędzinku zdobyła z kolei 267 głosów i ostatecznie zajęła 18 lokatę.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!