Lubelscy Pionierzy Fotowoltaiki - Sunfee

Materiał informacyjny Sun Fee
Udostępnij:
Sun Fee to lubelska firma, stworzona z pasji do odnawialnych źródeł energii. Mając na koncie setki projektów instalacji fotowoltaicznych zrealizowanych na terenie całej Polski, odznacza się ogromnym doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Co sprawia, że rozwój Sun Fee wzbudza wiele kontrowersji na rynku fotowoltaicznym w Polsce oraz jakie były początki firmy?

Montaż instalacji fotowoltaicznej, staje się coraz bardziej powszechnym zjawiskiem wśród polskiego społeczeństwa. Bezwzględnie rosnące ceny prądu nie oszczędzają nikogo, a europejskie standardy, coraz bardziej kreują fotowoltaikę jako obligatoryjny sposób pozysku energii. Sun Fee odpowiada na nieustannie powiększającą się potrzebę rynku dotyczącą odnawialnych źródeł energii, jak i wyznacza normy dotyczące jakości używanych komponentów przez firmy.

‘Zaczęło się domowych instalacji fotowoltaicznych w okolicach Lublina, które realizowaliśmy wraz z zaprzyjaźnioną firmą z Gdańska, co ostatecznie ewoluowało do stworzenia marki Sun Fee. Z całą szufladą pomysłów i doświadczeń z różnych projektów, krok po kroku budowaliśmy coraz większą grupę zadowolonych klientów. Dziś zajmujemy się już nie tylko domowymi instalacjami, ale również magazynami energii, ładowarkami samochodowymi oraz pompami ciepła. Blisko 60% naszych klientów pochodzi z polecenia i ta liczba stale rośnie’ - mówi Bartłomiej Klekner, prezes firmy Sun Fee.

‘Od początku priorytetem było dla nas stworzenie firmy o innowacyjnym duchu, która nie tylko zorganizuje cały mechanizm, stworzy projekt oraz dokona montażu, ale również wesprze klienta podczas całego procesu i po nim’ - zaznacza Klekner.

‘Pragniemy przede wszystkim szerzyć wiedzę w zakresie energii odnawialnej oraz możliwości fotowoltaiki. Dzięki licznym dotacjom oraz dostępnym kampaniom, panele fotowoltaiczne stają się coraz bardziej przystępną inwestycją dla każdego. Wciąż wiele osób nie jest jednak świadomym potęgi korzyści jakie niesie ze sobą energia słoneczna oraz jej potencjału’ - opowiada Jakub Giertler, dyrektor generalny firmy Sun Fee.

‘Sun Fee to przede wszystkim ludzie z pasją. Niezwykle doceniamy każdego klienta oraz zaufanie jakim nas obdarzył. Liczymy się z jego potrzebami, a do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, mając na uwadze, nie tylko samą połać budynku - ale całość posiadłości, z ogrodem włącznie’ - zaznacza Giertler. ‘Dobrze dobrane panele fotowoltaiczne podkreślą esencję architektury. Bardzo ważna jest również sama precyzja wykonania, do której przywiązujemy szczególną uwagę. To ona później decyduje o finalnym efekcie, jak i trwałości całej instalacji’ - dodaje.’

Wielką wagą darzymy rodzaj i jakość komponentów jakich używamy. Korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy podzespołów; niepalnych peszli, ograniczników przepięć marki Dehn, zabezpieczeń Schindler, metalowych klipsów do upinania kabli (zamiast plastikowych szybkozłączek) od sprawdzonych producentów. Taka postawa niestety nie zawsze jest normą w branży, a wiele firm stara się uciąć koszty, co jest ogromnym błędem. Nasze podejście dlatego często jest krytykowane w systemie nastawionym na zysk’ - mówi prezes firmy Bartłomiej Klekner. ‘Często spotykamy się z ofertami współprac, których po prostu nie możemy przyjąć. Dla nas się liczy przede wszystkim klient i jego dobro, a korzystanie z niepewnych modułów czy nierzetelnych wykonawców - zdecydowanie nim nie jest’ - deklaruje.

Lubelscy Pionierzy Fotowoltaiki - Sunfee<br><br><br>

Tym co coraz częściej wzbudza niepokój wśród Polaków są opłaty za prąd. ‘Wzrost cen za energię i to nie tylko elektryczną, na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy jest wręcz gigantyczny. Niestety ta tendencja będzie rosnąca i należy przygotować się na kolejne potężne podwyżki - i to również w samym 2022 roku’ - przestrzega Giertler. ‘Panele słoneczne są rozwiązaniem tego narastającego problemu. Stając się prosumentem fotowoltaicznym uniezależniamy się od postępujących podwyżek cen prądu i zyskujemy zupełnie nową jakość pozysku energii’ - dodaje.

Sun Fee wykonuje projekty instalacji fotowoltaicznych, jak i pomp ciepła na terenie wszystkich szesnastu województw. Główna siedziba firmy znajduje się przy ulicy Mełgiewskiej 30F w Lublinie, skąd nadzorowywany jest przebieg procesu sprzedaży oraz realizacji.

‘Skontaktować się można z nami zarówno za pomocą formularza na naszej stronie internetowej sunfee.pl, jak i telefoniczne pod numerem 790 201 711. Dopełnimy wszelkich starań aby rozwiać wątpliwości na temat odnawialnych źródeł energii oraz inteligentnej energetyki’ - podsumowuje Bartłomiej Klekner, prezes firmy

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Lubelscy Pionierzy Fotowoltaiki - Sunfee - Kurier Lubelski

Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie