Kolarski sukces policjantów z Zamościa na Mistrzostwach Polski Policji MTB

Kolarski sukces policjantów z Zamościa na Mistrzostwach Polski Policji MTB KWP Lublin
Reprezentacja z zamojskiej komendy stanęła na podium podczas kolarskich Mistrzostw Polski Policji MTB.

W miniony weekend w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w kolarstwie. Był to szesnasty finałowy etap wyścigów LOTTO Poland Bike Maraton 2019. W zmaganiach wzięło udział ponad 560 osób. Kolarze mieli do pokonania trudną technicznie trasę biegnącą przez ścieżki Mazowieckiego Parku Krajobrazowego o długości blisko 30 km.

Na czele zamojskiej reprezentacji stanął insp. Wiesław Pawluk komendant policji w Zamościu. Tradycyjnie już w wyścigu uczestniczyli również sierż. Monika Mazur oraz st. sierż. Radosław Wasilewski.

Komendant zdobył brązowy medal w kategorii M 40, podobnie jak st. sierż. Radosław Wasilewski w kat. M 30, a sierż. Monika Mazur wśród kobiet do mety dojechała jako czwarta.