Konsultantka

2015-02-27 15:31:47

Cześć, jestem jedną z wielu konsultantek firmy Oriflame. Serdecznie zachęcam do współpracy. Chcesz sobie dorobić lub pracować a masz ukończone 16 lat,możesz za zgoda rodziców zacząć tak jak ja zarabiać swoje pierwsze pieniądze.

Pamiętaj, że zapisując się do Klubu Oriflame kupujesz kosmetyki w cenach hurtowych(zawsze) czyli z 20% zniżką. Kosmetyki są oparte na składnikach naturalnych, firma ma przeznaczony znaczek jakości(zielony listek), który posiada niewiele firm na świecie. Można również potraktować firmę jako swój pomysł na biznes.

Koszty tego biznesu są niewielkie, a możliwości zarobkowe ogromne. Przez takie ogłoszenie szukam osób, które chciałyby skorzystać z mojej wiedzy na temat zarabiania, osób które chcą zmienić swoje życie. Jednym z najlepszych aspektowy współpracy jest to iż stajesz się dla siebie szefem. Pracujesz tyle ile chcesz oraz kiedy chcesz i z kim chcesz. Zarobki zależą od zaangażowania i ilości czasu.

Wśród naszej grupy Konsultantów są również mężczyźni, którzy z powodzeniem rozwijają swoja karierę. Jeśli chciałbyś skorzystać lub dowiedzieć się więcej. Napisz a chętnie udzielę informacji :)

Jesteś na profilu Magda Urbańska - stronie mieszkańca miasta Zamość. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj