Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa plastyczna w MDK - Motyle, ptaki i cudaki.

  Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu
  Zamość, ul. Kamienna/20

  12:30 Sobota, 11 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Wystawa plastyczna pt.: „Motyle, ptaki i cudaki…” wychowanków „Mały Artysta” jest drugą wystawą zbiorową grupy. Prezentowana twórczość jest działaniem ekspresyjnym, a zarazem lekkim i z wielką dozą świadomości podjętego zadania. Przekaz swobodnej wypowiedzi wskazuje na wykształcone zdolności pełnej percepcji wizualnej – zdolności skupienia uwagi i refleksji przeżywania wyglądu świata realnego i fantastycznego.

  Zajęcia plastyczne grupy „Mały Artysta” Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu zostały utworzone w grudniu 2006 r. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia. Zajęcia realizowane są w każdą sobotę w pracowni plastycznej Młodzieżowego Domu Kultury na ul. Kamiennej 20.

  Autorzy wystawy potrafią wyrazić siebie, swoje emocje za pomocą środków wyrazu artystycznego, między innymi kreską i plamą barwną. Do aktu twórczego wychowankowie podeszli z niezwykłą precyzją, która stanowi dla nich uwolnienie wewnętrznych przeżyć, prezentację posiadanych umiejętności pełnego realizowania własnych pomysłów poprzez ukazanie piękna przyrody, za pomocą różnych technik plastycznych.

  Wychowankowie posiadają rozbudzone motywacje do zajmowania się sztuką. Ich wytwory plastyczne przyczyniają się do promocji własnych uzdolnień oraz promocji Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu o szerokim zasięgu wojewódzkim, ogólnopolskim oraz międzynarodowym.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Wynalazki, które zmieniły świat. Kiedy je odkryto?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.