Wybierz region

Wybierz miasto

  Wystawa Elżbiety Zrobek, „Obiekty - papier z materii organicznej”

  Centrum "Synagoga" Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego
  Zamość, ul. Icchaka Pereca Lejba/14

  Od 10.01.2015 do 31.01.2015

  • Brak informacji o cenie

  W Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego prezentowana będzie wystawa Elżbiety Zrobek, „Obiekty - papier z materii organicznej”.

  Urodzona w 1959 roku w Czeladzi. Absolwentka Wydziału Artystycznego w zakresie malarstwa sztalugowego na Uniwersytecie Śląskim w Pracowni prof. Jagody Adamus i dr Adama Molendy. W 2011 ukończyła studia podyplomowe w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Malarstwa w Pracowni prof. Teresy Kotkowskiej-Rzepeckiej oraz na kierunku tkanina artystyczna w Pracowni dr Małgorzaty Buczek-Śledzińskiej.

  W 2012 roku rozpoczęła studia doktoranckie w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Członek Związku Polskich Artystów Plastyków okręg katowicki oraz grupy artystycznej „ANTIDOTUM”. Uprawia malarstwo sztalugowe, a także tworzy autorski unikatowy papier ręcznie czerpany.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Wynalazki, które zmieniły świat. Kiedy je odkryto?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.