Wybierz region

Wybierz miasto

  Ferie w kinie: Paddington

  Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu
  Zamość, ul. Odrodzenia/9, +48 84 639 23 13

  11:00 Czwartek, 5 lutego

  • 10zł

  CKF Stylowy zaprasza najmłodszych kinomanów na filmowe FERIE w KINIE. W czasie zimowego wypoczynku, od poniedziałku do piątku o godz. 11:00, odbędą się specjalne seanse filmowe, którym towarzyszyć będą ciekawe spotkania oraz niespodzianki. W repertuarze: „Pingwiny z Madagaskaru”, ‘Dzwoneczek i bestia z Nibylandii”, „Paddington”, „Bella i Sebastian”, „Pszczółka Maja"

  PROGRAM:

  Paddington;

  Ten miś narozrabia dziś. Paddington to niedźwiadek, który przebył długą drogę z Peru do Anglii, by na skutek przypadku trafić w ręce rodziny Brownów. Znaleziony przez nich na jednej z londyńskich stacji kolejowych sympatyczny miś w czerwonym kapeluszu od razu przypadł do gustu najmłodszemu przedstawicielowi familii, Jonathanowi i jego siostrze. Przyjmując Paddingtona pod swój dach Brownowie nie mieli jednak pojęcia, że uroczy zwierzak przysporzy im mnóstwa kłopotów i przygód.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Co wiesz o Tomaszu Kocie i filmie Bikini Blue?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.