Wybierz region

Wybierz miasto

  Dni Kultury Studenckiej 2015

  Plac przed budynkiem PWSZ
  Zamość, ul. Jana Zamoyskiego/64

  10:00 Środa, 6 maja

  • Brak informacji o cenie

  Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, na które przez cały rok czeka każdy student. Mowa oczywiście o juwenaliach. Tegoroczne Dni Kultury Studenckiej PWSZ w Zamościu odbędą się w dniach 5–8 maja. Na każdy dzień przygotowano różne atrakcje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

  W środę 6 maja o godz. 10.00 na placu przed uczelnią przy ul. Zamoyskiego po raz kolejny zostanie wybrana najpiękniejsza studentka w konkursie MISS PWSZ w Zamościu. W poprzednich latach ten zaszczytny tytuł nosiły – Darina Semczakiewicz (filologia angielska), Anna Puntus (turystyka i rekreacja) oraz Alina Wolaniuk (politologia). Również w środę odbędzie się konkurs talentów. Zarówno studenci, jak i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych będą mogli zaprezentować swoje talenty przed jury i przed studentami. Zwieńczeniem dnia będzie dyskoteka w klubie Stara Brama. Dla każdego studenta po okazaniu legitymacji wstęp wolny. Za sterami dj Liam. Dyskoteka zacznie się o godz. 21.00.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  QUIZ. Co wiesz o Tomaszu Kocie i filmie Bikini Blue?

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.