W minioną sobotę w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji swój imprezowy egzamin dojrzałości zdawali maturzyści z II Liceum Ogólnokształcącego w Zamościu. Zobaczcie nasze zdjęcia i film z wyjątkowo pięknie zatańczonego poloneza.

- Studniówka wpisana jest w tradycję każdej szkoły. Po latach będziecie ją wspominać, bo - i to powiedzą Wam starsi koledzy i rodzice - jest ona wydarzeniem w życiu szkoły które pamięta się najbardziej i do którego wraca się wielokrotnie - powiedziała maturzystom dyrektor szkoły, Beata Chmura.

- Bardzo dziękuję za zaproszenie. Tym bardziej, ze Wasze liceum to też moja szkoła i co roku staram się u Was być. Bawcie się dobrze - dodał wiceprezydent Zamościa, Tomasz Kossowski.

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  betty (gość) (idmejur)

  a nie zauważyłeś(aś), że to oficjalna część balu, a polonez to taniec dostojny i trudno by tańcząc suszyć zęby. Szaleństwo zaczyna się chwilę potem :)

  idmejur (gość)

  Dlaczego w tym Zamościu taki smutek? Przecież to bal, zabawa , troche optymizmu,radości!!!