(© (© Małgorzata Genca) )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Tradycyjnie lodowisko w Zamościu było czynne było już 6 grudnia na Mikołajki. Niestety w tym roku ta sztuka się nie uda. Wszystkiemu winna jest pogoda.

- Staramy się, ale cały czas pada śnieg. Na lodowisko trzeba nawieźć piasek. My tymczasem cały czas musimy z tego miejsca usuwać zwały śniegu. Plan jest taki, żeby lodowisko ruszyło 10 grudnia, ale to pod warunkiem, że nie będzie już tak intensywnych opadów. Po 10 planujemy też uroczyste otwarcie. Na pewno poinformujemy o tym, kiedy już ustalimy konkretny termin - tłumaczy Wojciech Adamczyk, kierownik Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

Lodowisko będzie czynne codziennie od 9.00 do 20.45. W listopadzie informowaliśmy czytelników o wzroście cen biletów. Dziś znamy już szczegółowy cennik:
normalny – 5,50 / 45 min.
ulgowy – 4,- / 45 min.
grupowy – 3,- / 45 min.

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Zamość (gość)

Grupowy od ilu osób się liczy??
A ulgowy dla kogo???
Proszę o szybką odpowiedź dla zorientowanych