(© Krok za Krokiem)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zamojskie stowarzyszenie pomocy dzieciom niepełnosprawnym „Krok za krokiem” zostało zauważone i docenione przez Annę Komorowską. Prezydentowa przesłała przewodniczącej "Krok za Krokiem" - Marii Król list z wyrazami uznania i gratulacjami z okazji 20-lecia działalności.

- Stworzenie dwadzieścia lat temu tej placówki okazało się niezwykle trafnym przedsięwzięciem i inwestycją. Powstało miejsce, w którym wysoko wykwalifikowani specjaliści troszczą się i uczą niepełnosprawnych podopiecznych dając im szansę na godne życie w przyszłości – czytamy w liście.

Wysłane pismo jest jednocześnie odpowiedzią Anny Komorowskiej na zaproszenie do wizyty w stowarzyszeniu z okazji obchodów dwudziestolecia jego działalności. Jak do tej pory prezydentowej nie udało się przyjechać do Zamościa, ale członkowie „Krok za Krokiem” nie tracą nadziei i zapowiadają, że będą ponawiać zaproszenie.

Chcielibyście, żeby Anna Komorowska odwiedziła Zamość?

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!