W związku z imprezą "Motoserce", w sobotę Zarząd Transportu miejskiego wprowadza jednodniowe zmiany do rozkładu jazdy. Od godz. 9 rano do 22 wieczorem autobusy komunikacji miejskiej będą jeździły innymi trasami niż zazwyczaj.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Utrudnienia będą dotyczyć pojazdów siedmiu linii, których trasa przebiega przez Krakowskie Przedmieście. Pojazdy oznaczone numerami 7 zostaną skierowane na objazd przez ul. Okopową, Lipową, Krakowskie Przedmieście, następnie Kołłątaja, Hempla i Narutowicza. Trasa linii 2 i 13 na czas imprezy to ulice: Krakowskie Przedmieście Kołłątaja, Hempla i Narutowicza. Identycznie pojadą autobusy nr 15. Podobnie będzie z pojazdami nr 24, 51 i 55. Z tą różnicą, że z ul. Hempla będą skręcały w ul. Narutowicza.

Sobotnie utrudnienia nie dotyczą linii oznaczonej jako linia 15b, ponieważ zgodnie z rozkładem autobusy na tej trasie kursują wyłącznie w dni powszednie.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!