(© JN)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Lipsko, Lipsko Polesie, Szewnia Górna, Adamów, Jacnia, Kaczórki, Wólka Łabuńska, Zubowice, Przewale, Tyszowce, Radecznica, Latyczyn, Zaburze, Podborcze, Gorajec, Stara Wieś, Płoskie Żdanów – te nazwy miejscowości warto zapamiętać. Dlaczego? Bo możecie się tu spodziewać ruchu wahadłowego i zwężeń jezdni.

Wakacje to czas gdy na drogi wyjeżdża ciężki sprzęt i zaczyna się wielkie łatanie, remontowanie i przebudowywanie. W powiecie zamojskim nie jest inaczej. Już teraz możemy spodziewać się utrudnień w ruchu – zarówno na „powiatówkach” jak i drogach wojewódzkich. Za dwa tygodnie natomiast będzie jeszcze gorzej, bo ruszą nowe prace.

Aktualnie najpoważniejsze remonty przebiegają na trzech odcinkach dróg powiatowych (te mają zostać zakończone do września) i jednym odcinku drogi wojewódzkiej (prace potrwają jeszcze niespełna dwa lata). Gdzie zatem musimy uważać? Spójrzcie na mapy i nasze opisy:

* Wólka Łabuńska – Tyszowce (droga powiatowa)

Prace trwają na odcinku 16 km. Na drodze może nas zaskoczyć ruch wahadłowy z sygnalizację świetlną i ciężki sprzęt budowlany.
Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez POLSKAPRESSE Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!