Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Znany jest już pełny program Lubelskich Dni Kultury Studenckiej 2010. Otworzy je tradycyjnie korowód studentów ulicami miasta, który odbędzie się 6 maja. Tego samego dnia na placu Zamkowym zagra zespół The Rasmus. Tegoroczne studenckie święto zakończy koncert Kultu, 23 maja, na terenach zielonych Politechniki Lubelskiej. Poniżej pełny program intensywnych 18 dni.

KOZIENALIA


*6 maja 2010

Korowód Kozienaliowy Ulicami miast lublina

*7 maja 2010

Artystyczna Muszla w Parku Saskim: Couleur Cafe, Czesław Śpiewa

ACK Chatka Żaka:
16:00 Studencki Przegląd Alternatywnej Muzyki 2010 (SPAM) SALA WIDOWISKOWA ACK CHATKA ŻAKA

*8 maja 2010

Artystyczna muszla: Kabareton charytatywny na rzecz hospicjum małego księcia: Stonka Ziemniaczana, Mimik, Tomasz Jachimek

*9 maja 2010

Artystyczna Muszla w Parku Saskim: Eldo

ACK Chatka Żaka:
15:00 otwarcie wystawy "Przyłapanie na czytaniu" Holl ACK
18:00 Scena Bluesowa koncert: STARCY, BLUES DELUXE, ADAM BLUES BAND, THE RIVER SALA WIDOWISKOWA ACK CHATKA ŻAKA

*10 maja 2010

Akademicki Ośrodek Sportowy - Dni Sportu
Wydziały UMCS - Dni Wydziałowe
Artystyczna Muszla w Parku Saskim: Chonabibe (Al.-Fatnujah), Audiofeels

Park Akademicki:
11:00 "Poleć w kulki" (gra w bule) Park Akademicki
19:00 Premiera spektaklu teatru studenckiego Scena 21 SALA WIDOWISKOWA ACK CHATKA ŻAKA

*11 maja 2010

Akademicki Ośrodek Sportowy - Dni Sportu
Wydziały UMCS - Dni Wydziałowe
Open Air - miasteczko akademickie: Red bull Tour Bus - Fisz Emade

ACK Chatka Żaka
18:00 Spektakle: "Loot" Joe Ortona, "Triptych" Edny O'Brien Studenckiego Koła Anglistów Sekcja Teatralna The Brainstorming Donkeys
18:00 "Powrót do przeszłości" projekcja bajek z rzutnika Sala Czarna

*12 maja 2010

Open Air - miasteczko akademickie: Laureat spam, Ataknaprawdę, Cool kids of Death, Myslovitz

Plac Marii Curie-Skłodowskiej:
10:00 "Roma redivia: Rzym po lubelsku"

ACK Chatka Żaka
Wystawa plakatów Jana Lenicy oraz pokaz jego filmu animowanego
18:00 "Powrót do przeszłości" projekcja bajek z rzutnika Sala Czarna

*13 maja 2010

Open Air - miasteczko akademickie: Getoblasta, EastWest Rocers, Vavamuffin

ACK Chatka Żaka
17:00 Koncert grupy tanecznej Impetus SALA WIDOWISKOWA ACK CHATKA ŻAKA
18:00 "Powrót do przeszłości" projekcja bajek z rzutnika Sala Czarna
19:00 koncert AD HOC Foyer ACK

*14 maja 2010

Open Air - miasteczko akademickie: Laureat SPAMu, N.O.C., Ptaky, KAYAH

ACK Chatka Żaka
17:00 Meeting Teatralny
17:00 wystawa konkursowa fotografii "Tak się bawi, tak się bawi..." Hol
ACK

*15 maja 2010
17:00 Meeting Teatralny

ACK Chatka Żaka
Sala Widowiskowa: Jazz Day
Marek Raduli Squad
Marcin Nowakowski

*16 maja 2010

ACK Chatka Żaka
12:00 Uroczysta inauguracja Zrzeszenia Osób Niepełnosprawnych Alter Idem - koncert Ewy Lewandowskiej
16:00Erasmus Day - piknik, gdy zespołowe m. in. Przeciąganie liny, turniej siatkówki, pokaz tańców charakterystycznych dla różnych krajów, wymiana informacji o wymianach międzynarodowych
18:30 Poetycki Fight Club połączony z koncertem zespołu "Budyń i Sprawcy Rzepaku" SALA WIDOWISKOWA ACK CHATKA ŻAKA

MEDYKALIA Z WySPĄ


*6 maja 2010

I Lubelska Noc Reggae
16.30 -początek Korowodu - start spod Rektoratu UM, al. Racławickie
19.00 - 22.00 - koncert na placu Zamkowym
19.00 -21.00 - Lubelskie Granie - Reggaeowa Scena Lublina na Miasteczku UM - LSM Soundsystem
21.30 - 0.30 - "Koncert w Klimacie" - Natural Dread Killaz, Sidney Polak
0.00 - AFTERPARTY dla wytrwałych - muzyka w stylu reggae, R’N’B’, dancehall

*7 maja 2010

Piknik Studencki z Gwiazdami
9.00 - ReggaeFirek - porcja energii na dzień dobry
Paintball, Ścianka Wspinaczkowa, Zorbing, Walki Sumo, WaterBall, Walki Gladiatorów - dla każdego chętnego przez cały dzień
12.00 - 18.00 - "Pokaż się na Miasteczku" - cykl konkursów z atrakcyjnymi nagrodami
- Paraolimpiada - konkurecje drużynowe
- "Need More Speed" - wyścigi na rowerkach dziecięcych
- "ModernArt" - konkurs na najciekawszą rzeźbę z byle czego/ najwyższą z puszek
- "GastroFAZA" - bicie rekordu Chodźkowa w jedzeniu kiełbasek na czas
14.00 - 16.00 - gry w plenerze - bingo, twister , konkurs wiedzy o piwie
17.00 - wystawa zdjęć - "The best of" - wspomnienia Medykalii z lat ubiegłych - DS 2, sala telewizyjna
16.30 - Inauguracja "Medykalii z WySPĄ 2010" Scena Główna Miasteczka UM - występy chóru uczelnianego, Zespołu Pieśni i Tańca UM, pokazy Breakdance
18.00 - 20.00 -Scena Główna - studenckie granie, ponadto cykl "Konkursy ze Sceny" - Taniec przy kroplówce, "Kto pierwszy przyniesie;"
20.30 - 0.00 - Scena Główna - koncerty Gwiazd HABAKUK, IRA
0.00 - AfterParty - muzyka w hali - największe przeboje z lat '60-'90 + prawdziwie polskie hity

*8 maja 2010

Biesiada z Disco Polo

9.00 - RockoFirek - porcja energii na dzień dobry
10.00 - Pobudka - poranne granie na Chodźkowie
BUNGEE JUMPING, Ścianka Wspinaczkowa, Zorbing, Walki Sumo, WaterBall, Walki Gladiatorów - dla każdego chętnego przez cały dzień
12.00 - 18.00 - "Pokaż się na Miasteczku" - cykl konkursów z atrakcyjnymi nagrodami , m. In.
- "Wyścigi Łóżek Szpitalnych" - konkurencja drużynowa
- "Sztafeta z kroplówką" - tylko dla ludzi o mocnych nerwach
- "Poszukiwacze Skarbu Złotego" - do wygrania cała skrzynka "skarbów"
- "Trójbój Piwny" - konkurencje na czas
15.00 - Pokazy Mody Medycznej - tereny zielone przy parkingu UM
17.00 - 18.00 - Motor Show - pokaz motocyklowy na parkingu UM
17.00 - 20.00 - cykl "Konkursy ze Sceny" -wybory "Miss Mokrego Fartucha" , "Kto pierwszy przyniesie…", wiele innych konkursów weselnych
18.00 - 21.00 - Scena Główna - "Biforek u Sołtysa" muzyka w klimacie weselno-biesiadnym
21.00 - 23.00 - Scena Główna - koncert Gwiazd Wieczoru D-BOMB, CLIVER
23.00 - 2.00 - After Party - Scena Główna -"Poprawiny u Sołtysa" największe dyskotekowe przeboje disco polo i muzyka weselno-biesiadna.
0.00 - AfterParty - prawdziwe karaoke w najprawdziwszej hali namiotowej

*9 maja 2010

RockoTerapia Chodźkowa / Dzień Sportu z PZU

9.00 - DiscoFIREK Polo - porcja energii na dzień dobry, rzut kefirem na odległość
10.00 - Pobudka - poranne granie na Chodźkowie,
BUNGEE JUMPING, Ścianka Wspinaczkowa, Zorbing, Walki Sumo, WaterBall, Walki Gladiatorów - dla każdego
chętnego przez cały dzień
12.00 - 18.00 - "Pokaż się na Miasteczku" - cykl konkursów z atrakcyjnymi nagrodami , m. In.
- "Ścieżka Zdrowia" - konkurencje w parach
- "Spacer Medyka" - tylko dla znających się na anatomii i na dobrej zabawie
- "Zmierz TO bez TEGO" - konkurs mierzenia czegoś bez tegoś
- "Fast Shooter" - strzelanie do celu
I wiele innych
13.00 - Turniej Streetball i Volleyball - tereny zielone UM
13.00 - Turniej Piłki nożnej na Hali Sportowej UM
18.00 - 20.00 - Scena Główna pokaz mody firmy ELDAN
18.00 - 20.00 - Scena Główna - cykl "Konkursy ze Sceny" - "Hot WhiteCoat", "Kto pierwszy przyniesie…" i wiele innych
20.30 - 0.00 -Scena Główna -Koncert zespołów HAPPYSAD, T.LOVE
0.00 - AfterParty - Rockoteka " TYLKO ROCK"

JUWENALIA 2010


*6 maja 2010

Ulice miasta, Korowód "ANIOŁY I DEMONY"

Plac przed Zamkiem, Koncert: The Rasmus

*15 maja 2010

Tereny Zielone i hala PL
DNI SPORTU na Politechnice Lubelskiej :
Zawody sportowe:
- Finał Ligi Mistrzów w piłce nożnej,
- Piłka siatkowa,
- Tenis ziemny
Aula Wydziału Budowlanego 20.00 - 22.00 Pokaz Filmowy KAMERA AKCJA
Sala Dydaktyczno - kulturalna 19.00 - 6.00 LAN Party - turniej gier sieciowych

*16 maja 2010

Tereny Zielone i hala PL
DNI SPORTU na Politechnice Lubelskiej :
Zawody sportowe:
- Finał Ligi Mistrzów w piłce nożnej,
- Piłka siatkowa,
- Tenis ziemny
Zalew Zembrzycki
7.00 - 16.00 Zawody spławikowe o Puchar Koła Lublin-Haczyk, VI edycja
Aula Wydziału Budowlanego 20.00 - 22.00 Pokaz Filmowy KAMERA AKCJA
Muszla Park Saski:
18:00- 22:00 Kabareton: Kabaret Nowaki, Kabaret Moralnego Niepokoju

*17 maja 2010

Tereny Zielone 10.00 - 18.00 Paintball
Tereny Zielone 12.15 Grupówka 2010 - wspólne zdjęcie studentów i pracowników PL

Kazik, 20:00 Koncert zespołu Kształty Słów

*18 maja 2010

Cart Max 16:00 - 19:00 Juwenalia Cup’10 - otwarte mistrzostwa w kartingu
Klub KAZIK 20.00 - 1.00 HIP-HOP JAM JUWENALIA 2010:
PROSTO MIXTAPE 600V: (Sokół, VNM, Dj 600 Volt),
Jędker, Jaźwa, Dj DTL,FENOMEN, Dj Kostek,
Ten typ Mes, Dj Hubson, ZARYS ZDARZEŃ

*19 maja 2010

Tereny Zielone: Miss Politechniki
Colegium Maius, 18:00 Juwenaliowy Koncert Jubileuszowy 40-lecia Formacji Tańca Towarzyskiego PL GAMZA
Tereny Zielone 16.00 - 24.00 Wielkie grillowanie połączone z KARAOKE
Tereny Zielone 17.15 Występ Zespołu Ludowego Politechniki Lubelskiej
Tereny Zielone 20.00 Zespół Whisky
Tereny Zielone 21.00 Przemysław "MuzaMan" Fryc-beatbox
Tereny Zielone 21.15 KARAOKE

*20 maja 2010

WSEI Pokaz motocykli i qadów
Tereny Zielone:
18.00 - 00.00 Koncert Muzyki Klubowej:
Dj ANDY STROKE
DJ PUOTECK
MAX FARENTHIDE
ALCHEMIST PROJECT

Klub KAZIK 00:00- 5:00
Toxic Noiz
Cez Are Kane
Fresh Daniels

*21 maja 2010

Plac przed stołówką 12.00 Bieg piwny
Plac przed stołówką
13:00- 16:00 “POLISTRONG-MAN" Zawody siłowe

Tereny Zielone:
Przegląd Kapel Studenckich
Art Studio ACK Chatka Żaka, 19.00 Prezentacje spektakli Grupy Tańca Współczesnego Politechniki Lubelskiej

Tereny Zielone:
18:00- 23:00
Koncerty Reggae:
- Druga Strona Lustra
- Bas Tajpan
- PAPRIKA KORPS

*22 maja 2010

Zalew Zemborzycki 9:00 - 16:00 Regaty żeglarskie o Puchar JM
Rektora PL
Koncert muzyki szantowej

Tereny Zielone:
18:00- 24:00
Koncert Rock:
- Hangover
- Enej
- LADY PANK

*23 maja 2010
KONCERT FINAŁOWY LECH MAJ PARTY
(Organizatorzy: UNIWERSYTET PRZYRODNICZY+POLITECHNIKA LUBELSKA+WYŻSZA SZKOŁA EKONOMII I INNOWACJI)

Sala Dydaktyczno - Kulturalna
15:00 X Jubileuszowy Wewnętrzny Turniej Tańca Towarzyskiego Formacji GAMZA

Tereny Zielone 13.00 Amatorskie zawody STRONG-MAN
Tereny Zielone 16.00 ZAWODOWY PUCHAR LUBLINA STRONG-MAN o puchar Rektora PL
Tereny Zielone 18:00 - 24.00 Koncert Rock
- Panta Koina
- Jelonek
- KULT
Tereny Zielone 24.00 Pokaz sztucznych ogni

KULTURALIA


*17 maja 2010

Godz. 10.00-15.00
Dziedziniec Gmachu Głównego KUL przy Alejach Racławickich
Pokaz Sztukmistrzów

Godz. 10.00-15.00
Parking przed Gmachem Collegium Jana Pawła II
Obóz wojskowy

Godz. 11.00-11.30
Aula im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Lubelskie Dyktando Ortograficzne na KULu

Godz. 19.00
Aula im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
OpenStage Lublin

ok. godz. 21.30
Dziedziniec Gmachu Głównego KUL Orzy Alejach Racławickich
Teatr Ogni

*18 maja 2010

Godz. 10.00
Parking przed Gmachem Collegium Jana Pawła II
Streetbasket
Kampus Zachodni i Wschodni
Zawody Sportowe

Godz.12.00-14.00
Atrium Colegium Norvidianum przy Alejach Racławickich
Pokaz Tańców szkoły UDS

Godz.16.30
Prezentacja i Warsztaty Technik Pamięciowych

Godz.16.00 - 20.00
Aula im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego
Festiwal Alterfest

Godz.20.30
Dziedziniec Gmachu Głównego KUL przy Alejach Racławickich
Spektakl Teatru ITP - Prorock

Godz. 22.00
Nocny Maraton Filmowy
Aula im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

*19 maja 2010

Godz. 10.00-14.00
Parking przed Gmachem Collegium Jana Pawła II
Pokaz Aut

Godz. 11.00-14.00
Aula Muzykologii Gmachu Collegium Jana Pawła II (CC 1031)
Prezentacja Filmu - dyskusja: "Czemu bronione są symbole socjalizmu?" Rafał Ziemkiewicz i prof. Tadeusz Lwiński

Start 18.00
Kampus Zachodni -Poczekajka (ul. Konstantynów 1)
Koncert Plenerowy - Armia , Maleo reggae rockers, Lao Che

*20 maja 2010

(Całodniowy) I Przegląd Teatrów im. Andrzeja Piwowarczyka "Pleśń z oczu" -
Aula im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego

Godz. 10.00
- 14.00
Rekonstrukcja Starożytnych Aten - Dziedziniec Gmachu Głównego KUL przy Alejach Racławickich

(Całodniowa) III Lubelska Gra Miejska Dla Studentów "Idąc prosto przed siebie, nie można zajść daleko, czyli co się stało z Małym Księciem?" - cały Lublin

*21 maja 2010

II Festiwal Psalmów Nowoodkrytych dawid.fm
Godz. 15.00 - 17.00 Przesłuchania konkursowe
Godz. 19.00 Koncert Laureatów i Gościa przeglądu

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!