Drużyna księży archidiecezji lubelskiej awansowała do ćwierćfinału VI Mistrzostw Polski Księży w Halową Piłkę Nożną. Turniej ruszył dziś w Lublinie. Duchowni z naszej diecezji to aktualni mistrzowie Polski. Jutro dowiemy się, czy utrzymają tytuł mistrzowski.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
- Niestety, trzech naszych zawodników odniosło kontuzje tuż przed turniejem. Mimo tego nastawienie w zespole jest bojowe i będziemy walczyć o utrzymanie tytułu - zapowiadał tuż przed pierwszym meczem ks. Paweł Bartowszewski, bramkarz naszej reprezentacji.

Pierwszy mecz lublinianie zremisowali 1:1 z reprezentacją diecezji legnickiej. Pierwszą bramkę dla naszej drużyny strzelił ks. Emil Kancir. Z grupy A awansowali z drugiego miejsca. Mistrzami tej grupy okazali się piłkarze z diecezji drohiczyńskiej.

- Jesteśmy bardzo szczęśliwi - mówili nasi piłkarze tuż po ostatnim meczu.

Jutro ćwierćfinały o godz. 9 w hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich. Półfinały rozegrane zostaną o godz. 10.45, a finał o godz. 13.

Do Lublina przyjechały 23 drużyny. Turniej potrwa do jutra. Mecze rozgrywane są m.in. w hali sportowej KUL oraz MOSiR. Celem naszej drużyny jest oczywiście obronienie tytułu mistrza Polski.Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!