Centrum Kultury Filmowej "Stylowy" w Zamościu zaprasza na spotkanie filmowe z cyklu Kobiece wieczory 23 marca 2017 (w środę) o godz. 18:00. Na ekranie „Chata” - ekranizacja światowego bestsellera, który stał się literacką sensacją w kilkudziesięciu krajach świata, także w Polsce.

To wieloaspektowa i poruszająca opowieść o niezwykłej podróży, która pozwala zrozpaczonemu ojcu na nowo odnaleźć sens życia i odkryć ostateczną prawdę o miłości, stracie i przebaczeniu.

Główny bohater Mack jest szczęśliwym mężem i ojcem trojga wspaniałych dzieci. Pewnego dnia jego rodzinę dotyka tragedia. Najmłodsza córka Missy zostaje porwana. Wszelkie dowody wskazują na morderstwo, choć ciała nie udaje się odnaleźć.

Mack popada w coraz głębszą rozpacz, która powoli oddziela go od świata i rodziny. Kilka lat po tragedii otrzymuje tajemniczy list z zaproszeniem do leśnej chaty, w której rozegrał się dramat Missy. List wydaje się pochodzić od samego Boga. Pełen wątpliwości i obaw Mack decyduje się na spotkanie z nieznanym, które okaże się być niezwykłym doświadczeniem, pozwalającym zrozumieć sens rodzinnej tragedii i zupełnie inaczej spojrzeć na życie i świat.

REZYSERIA:Stuart Hazeldine

SCENARIUSZ: Andrew Lanham, Destin Cretton, John Fusco

OBSADA: Sam Worthington, Radha Mitchell, Octavia Spencer

Przed seansem organizatorzy wydarzenia tradycyjnie przygotowali konkursy i upominki dla Pań.

Warto przypomnieć, że repertuar Kobiecych wieczorów w Stylowym to filmy specjalnie dobrane do żeńskiej publiczności oraz atrakcje i upominki przygotowane przez sponsorów i partnerów cyklu. - W konkursach Panie mogą wygrać: vouchery na zabiegi kosmetyczne i odnowy biologicznej, zaproszenia do restauracji, kosmetyki, biżuterię, wejściówki na fitness oraz wiele innych - podkreśla Małgorzata Stępniewska, specjalista ds. marketingu i sprzedaży CKF Stylowy w Zamościu.

CKF "Stylowy", 23 marca, godz. 18.00. Bilety: 15 zł (ulg.), 17 zł (norm.)

Partnerzy: Fit and Jump Zamość, Centrum Szkół Akademickich "Student" - Bezpłatna Policealna Szkoła dla Dorosłych, Hotel Mercure Zamość Stare Miasto, Studio Figura Zamość, Salon Odnowy Biologicznej Relax&Beauty

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!