To kolejny już Trzeci Koncert w ramach III Festiwalu Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod batutą Tadeusza Wicherka, którego tym razem, poza zamojską publicznością i turystami, wysłuchało ponad stu lekarzy - motocyklistów przybyłych z całej Polski na Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Lekarzy.

Koncertu obejrzała i wysłuchała, tworząc specyficzny klimat i scenografię odpowiadającą charakterowi wykonywanych utworów, wyjątkowa publiczność - ponad 100 lekarzy - motocyklistów z całej Polski, którzy zjechali do Zamościa na na trzydniowy Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Lekarzy.

W programie koncertu Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod batutą Tadeusza Wicherka m.in. "Fantastic Beasts and Where to Find Them", „World of Warcraft”, „Star Wars: The Force Awakens”, "The Lord of The Rings: The Two Towers", "Jurassic World", "Książę Egiptu", "Indiana Jones", "Kapitan Ameryka", "Somewhere in Time", "The Rock – Twierdza", "Kapitan Ameryka", "Jeździec z Nikąd"

Koncert poprowadzony przez Tadeusza Wicherka, który zaprosił słuchaczy do romantycznej wspólnej podróży muzycznej, został owacyjnie przyjęty przez miłośników muzyki przybyłych na Rynek Wielki w Zamościu w sobotę 13 maja 2017.

O KLUBIE

Klub DOCTORRIDERS powstał w 2004 r. i działa przy Okręgowej Izbie Lekarskiej w Łodzi zrzeszając w swoich szeregach około 300 lekarzy i lekarzy dentystów z całej Polski i Europy – pasjonatów motocykli. Do klubu należą nie tylko lekarze różnych specjalności, których poza pracą zawodową łączy pasja jazdy motocyklem, ale także farmaceuci i inne osoby związane z branżą medyczną. Jest to największy motocyklowy klub branżowyw kraju. Każdego roku lekarze-motocykliści spotykają się pod patronatem barw klubowych, jak i nieoficjalnie na kilku zlotach. Klub cyklicznie organizuje imprezy motocyklowe – otwarcie sezonu i Ogólnopolski Zlot Motocyklowy Lekarzy oraz rajdy tematyczne, podczas których ich uczestnicy poznają różne, mniej i bardziej znane, zakątki Polski, ich unikatową przyrodę, zabytki, kulturę i historię. Lekarze propagują bezpieczną jazdę oraz integrują się przez realizację programów z wieloma atrakcjami, konkursami z nagrodami i udziałem w koncertach muzyki na żywo (tak jak w Zamościu).Czytaj także

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!