3,2 promila alkoholu miał w organizmie 40-letni rolnik kierujący ciągnikiem z Wrzelowic (pow. opolski). Ubiegłej nocy policjanci w całym regionie ujęli 38 nietrzeźwych kierowców.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Niewiele mniej - 2,5 promila - odnotowano u 59-letniego mieszkańca Jastkowa (pow. świdnicki), który potrącił golfem 18-latka. Kierowca zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił pieszego idącego poboczem. Młody mężczyzna z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafił do szpitala.

- Za jazdę na "podwójnym" gazie odpowie 19 bezrobotnych, 5 rolników, 2 mechaników, elektryk, kelner, kaletnik, sprzedawca, emeryt, rzeźnik, górnik, student, uczeń oraz pracownik fizyczny. W dwóch przypadkach zawód nie został ustalony - informuje Arkadiusz Arciszewski z lubelskiej policji.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!